Featured Free MMO Games

online gry mmo

Darmowe MMORPGs -> 1 | 2 | 3 | 4

Big Farm Gry MMO

Big  Farm GRY MMORPG
Big Farm Gry MMO

Big Farm
Rodzaj gry: Bezpłatna gra MMO Farm Zarządzającą
Producent: Goodgame
Platforma: Przeglądarka internetowa

Big Farm gracze są wprowadzane za ich nowo nabytej ziemi uprawnej, pozostawionej im przez ich wujka Jerzego, który na początek jest mały, nieco zaniedbany i wiele potrzebie opieki i uwagi. Na szczęście, że nie oczekuje się podjęcia tego zadania na własną rękę, z pomocą wynajętych parobków, pomocni właściciele sąsiednich Ranch i biznesu poglądach garnitur, będzie dobrze uzbrojeni i poinformował o tym, jak uzyskać jak najwięcej z Twojego pokornego działki i dokonywania dużych pieniędzy w krótkim czasie.

Gra trzyma rękę na kilka tur, jak są podejmowane przez samouczek, który błyszczał podstawyłatwy w obsłudze interfejs użytkownika, podczas gdy na początkuogromny szereg przycisków i menu może wydawać się mylące są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Dorywczo tempo, dziwaczne postacie, urocze muzyka i kolorowa grafika, zarówno ze znaków i elementów gry, stworzyć wspaniałą atmosferę i bardzo pogratulować zabawa charakter gry, zarówno dla rodzin z dziećmi i łatwo podnieść.

Wizyta Big Farm Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Flyff Gry MMO

Flyff GRY MMORPG
Flyff Gry MMO

Pierwszy lot i ciekawy zorientowanych MMORPG, Flyff jest darmową grą (MMO Free2Play)

W dawnych czasach, pięciu bogów Lais starał się stworzyć nowy świat z nowych mieszkańców, że mogą żyć harmonijnie między nimi. Spotkali się i wyraziła zgodę na utworzenie kontynentalnej Roika, ich świat. Stworzyli wody i ziemi, zwierząt i roślin i ludzi. W tej chwili w kontynentalnej i czas Roika to czas pokoju.

Po latach pokoju, Bóg postanowił Roika lądowe i stworzyć nowy świat. Z tym, starając się zachować złoty wiek kontynentu Roika Bogowie Lais przekazał wszystkie tajemnice ziemi, w centralnej części genezę narzędzi rewolucja w rodzaju wyścigu karzeł. tylko chce Boga było to, że świat będzie, jak piękne i spokojne, jak było w jego rządu ... ....

W tym samym czasie, aby doprowadzić do wyścigu szczęście ludzi, bogowie stworzyli komik-clown. Komik Clown się wściekły do przynieść szczęście rasa człowieka i jego osobowość podzielone na trzy tożsamości; wyobraźni Ipuli, Shadow Shield i chromosfery Bobor. Zgodnie z początku zła Shadow Shield, głównej części klasy Ipuli wyobraźni nie tylko odpycha chromosfery Bobor, ale także stworzył wiele potworów atakujących człowieka. Te potwory zabrał narzędzia rewolucji geneza karłowate rasy i opracował nowy kontynent, kontynent, że był wściekły, silniejszy i przygotowany do zniszczenia rasy ludzkiej.

Aby zapisać kontynent z chaosu, chromosfery Bobor odziedziczył mistyczne starożytnej nauki i czarnej magii Praw Człowieka. Do przywrócenia prostego życia, harmonijnego, kontynentalny obywateli Roika musieli się wojowników, którzy będą walczyć przeciwko złu cień Tarcza i utrzymać pragnienie Boga.

Obecnie numerowane i obecnie odpowiadają ludzkość jest gotowa do walki, które mogą okazać się jego ostatnim!

Wizyta Flyff Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Free Realms Gry MMO

Free  Realms GRY MMORPG
Free Realms Gry MMO

Free Realms to darmowy wirtualny świat 3D, i wspaniałą grafiką i zabawy działalności unikalny i ekscentryczne. Free Realms to nastawienie. Jest to innowacyjny, dynamiczny i głęboki. Zapraszamy do Free Realms, w którym znajduje się wiele zobaczyć i zbadać!

Free Realms oferuje wiele funkcji, w tym:

* Rozgrywka: Free Realms za darmo, jednak dodatkowe zawartości można uzyskać poprzez członkostwo lub mikro-transakcji.

* Tworzenie bogatych ludzi: Tysiące dostosowania i kombinacjach, można mieszać fantazją a rzeczywistością stworzyć swój idealny avatar.

* Bądź kim chcesz: znaki, które nie są zamknięte w swoich klasach lub pracy - może być ninja minutę i gokartów kierowca wyścigowy obok.

* Kid Safe: Free Realms jest przeznaczony do współpracy w zakresie bezpieczeństwa dzieci w umyśle, a nie gotowych czat, sprawozdawczości, filtrowania i kontroli rodzicielskiej, które umożliwiają dostosowywanie ustawień zabezpieczeń dla młodszych graczy.

* Coś dla siebie: gracze mogą dbać o zwierzęta, typu mail, niszczyć samochody w Derby rozbiórki, bitwy gobliny gotowanie dla przyjaciół.

* Żywe, Deep Środowisko: przygód gracze mogą spędzać godziny zwiedzania miasta, tętniące życiem miasta, plaże, lasy, Snowy góry i więcej.

* Kontakt z przyjaciółmi: Jeśli spotkanie starych przyjaciół lub znalezienie nowych, Free Realms pozwala graczom na łączenie się poprzez swoje strony w serwisie społecznościowym. Wystarczy przejść się, co twój przyjaciele robili, kliknij na ich awatary i połączyć je w Free Realms.

* Czy dostęp do wszystkich: Free Realms jest zaprojektowany do pracy w prawie każdym komputerze. Gra będzie słuchać do komputera, jak grasz, tak aby Free Realms nie zajmują dużo pamięci i szybko rozładowana.

* Trading Card Game: Free Realms Trading Card Game pozwala graczom na znaki zabawy jak smoki i elfy dobrze razem zabawa, szybkich walki. Pierwsza połowa gry jest zebranie nowej karty, są więc uzbrojeni w najlepsze szkolenia dla ataków i obrony udowodnić swych sił w onl

Wizyta Free Realms Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Fairy Story Online Gry MMO

Fairy  Story  Online GRY MMORPG
Fairy Story Online Gry MMO

Opracowany przez Ngames dla Windows, Fairy Story Online jest 3D MMORPG fantasy osadzona w świecie bajek. Jest to mieszanka baśni i zwalczania zapierające dech w piersiach przygody.

Wybierz swoją klasę od: Brave (Użytkownicy magii), Naughty (bojowników walki wręcz) i Sympathy (oni wykorzystać swoje zdolności magiczne, aby uzdrawiać ich sojuszników).

W grze można zbadać uroczy świat baśni 3D pieszo lub na jeden z kilkunastu wierzchowce; Synthesize słodkie zwierzaki, by wzmocnić swój próbuje zabić w bitwie, lub dostosować broni i szereg odzież ochrony przed zaangażowaniem się w walki. Posiada kart. Wszystkich klas kart w grze są nasze potrzeby lepiej przedmiotów. Karty z różnymi atrybutami są wbudowane w element do wzmocnienia pozycji funkcję, więc ten element może uzyskać odpowiedni atrybut i zwiększy jej zdolność w różnym stopniu.

Wizyta Fairy Story Online Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Oh My DollZ Gry MMO

Oh  My  DollZ GRY MMORPG
Oh My DollZ Gry MMO

Oh my Dollz Przeglądarka jest MMORPG, w której gracze mogą tworzyć i dostosowywać kobiet avatar. Gra ma silny element społecznego i wspólnoty składa się głównie z kobiet. Gracze mogą modyfikować wszystkie części ich nadgarstków, jak kolor skóry, włosy, oczy, nos, itp..

Mogą one również zmienić znaki handlowe ubrania w ponad 30 sklepach w świecie gry.

Będą one również posiada wyposażenie domu może się zmienić i wiele więcej!

Gra jest prosta i zabawna zarazem.Gracze mogą zdobywać punkty doświadczenia i pieniądze, wykonując pewne prace w grze, takich jak opieka lub najwyższy model. Jest 41 poziomów w każdym z graczy otrzyma specjalne nagrody.

Wreszcie, gra składa się z elementu sklep, w którym gracze mogą kupić wiele przedmiotów na personalizacje ich domy i ich znaków.

Wizyta Oh My DollZ Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Planet 51 Gry MMO

Planet  51 GRY MMORPG
Planet 51 Gry MMO

Opracowany przez Ilion Animation Studios dla Windows, P51 jest znacznie online multiplayer gry (MMO) w oparciu o film animowany Planet 51. Jest to oficjalny produkt. umożliwia użytkownikom stać się częścią wszechświata Planet 51 i rozszerzyć swoją wiedzę w celu przeglądania i interakcji w Internecie w wirtualny świat zamieszkany przez innych fanów filmu.

Planet Online W 51 można uzyskać wiele wirtualnych obiektów. Z nich, możesz ubierać swoją postać, pomożemy pokonać misji i będziesz uczynić Państwa pobyt w Planet 51 Online jest o wiele więcej zabawy. Można robić zakupy z dwóch rodzajów monet z Planet 51 Online: Cukierki i żetonów. Żetony i cukierki Sprawdź, czy w górnej części ekranu gry.
Na Planet 51 Online można zrobić bez końca rzeczy: po pierwsze, setki przyjaciół, z którymi współdziałają. Ale musisz wypełnić dziesiątki wyzwań i misji, odkrycia i zbadania obszarów i elementów Planet 51 nie w filmie, grać w ekscytujące gry, dostosować avatar z dużą ilością szczegółów twarzy, ubrania i akcesoria, a nawet i przenieść go w tym wielka przygoda z domowych.

Misji gra jest fajna. W tym celu można wykonać misje dla mieszkańców park, grać w ekscytujące mini-gry, zbierać przedmioty i wszelkiego rodzaju niesamowite zwierzęta, odkrywania tajnych i wiele więcej. I wszystkie wraz z przyjaciółmi z całego świata. Gra nigdy się nie kończy, zawsze znajdą się nowe rzeczy do zrobienia w Planet 51. Tak często będziemy dodawać nowe misje, scenariusze gier i dla zabawy nie kończy.

Wizyta Planet 51 Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Więcej wolnego Gry MMORPG -> 1 | 2 | 3 | 4Darmowe MMORPG Prezenty

Darmowe gry MMORPG Witryny