Featured Free MMO Games

online gry mmo

Darmowe MMORPGs -> 1 | 2 | 3

Flyff Gry MMO

Flyff GRY MMORPG
Flyff Gry MMO

Pierwszy lot i ciekawy zorientowanych MMORPG, Flyff jest darmową grą (MMO Free2Play)

W dawnych czasach, pięciu bogów Lais starał się stworzyć nowy świat z nowych mieszkańców, że mogą żyć harmonijnie między nimi. Spotkali się i wyraziła zgodę na utworzenie kontynentalnej Roika, ich świat. Stworzyli wody i ziemi, zwierząt i roślin i ludzi. W tej chwili w kontynentalnej i czas Roika to czas pokoju.

Po latach pokoju, Bóg postanowił Roika lądowe i stworzyć nowy świat. Z tym, starając się zachować złoty wiek kontynentu Roika Bogowie Lais przekazał wszystkie tajemnice ziemi, w centralnej części genezę narzędzi rewolucja w rodzaju wyścigu karzeł. tylko chce Boga było to, że świat będzie, jak piękne i spokojne, jak było w jego rządu ... ....

W tym samym czasie, aby doprowadzić do wyścigu szczęście ludzi, bogowie stworzyli komik-clown. Komik Clown się wściekły do przynieść szczęście rasa człowieka i jego osobowość podzielone na trzy tożsamości; wyobraźni Ipuli, Shadow Shield i chromosfery Bobor. Zgodnie z początku zła Shadow Shield, głównej części klasy Ipuli wyobraźni nie tylko odpycha chromosfery Bobor, ale także stworzył wiele potworów atakujących człowieka. Te potwory zabrał narzędzia rewolucji geneza karłowate rasy i opracował nowy kontynent, kontynent, że był wściekły, silniejszy i przygotowany do zniszczenia rasy ludzkiej.

Aby zapisać kontynent z chaosu, chromosfery Bobor odziedziczył mistyczne starożytnej nauki i czarnej magii Praw Człowieka. Do przywrócenia prostego życia, harmonijnego, kontynentalny obywateli Roika musieli się wojowników, którzy będą walczyć przeciwko złu cień Tarcza i utrzymać pragnienie Boga.

Obecnie numerowane i obecnie odpowiadają ludzkość jest gotowa do walki, które mogą okazać się jego ostatnim!

Wizyta Flyff Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Free Realms Gry MMO

Free  Realms GRY MMORPG
Free Realms Gry MMO

Free Realms to darmowy wirtualny świat 3D, i wspaniałą grafiką i zabawy działalności unikalny i ekscentryczne. Free Realms to nastawienie. Jest to innowacyjny, dynamiczny i głęboki. Zapraszamy do Free Realms, w którym znajduje się wiele zobaczyć i zbadać!

Free Realms oferuje wiele funkcji, w tym:

* Rozgrywka: Free Realms za darmo, jednak dodatkowe zawartości można uzyskać poprzez członkostwo lub mikro-transakcji.

* Tworzenie bogatych ludzi: Tysiące dostosowania i kombinacjach, można mieszać fantazją a rzeczywistością stworzyć swój idealny avatar.

* Bądź kim chcesz: znaki, które nie są zamknięte w swoich klasach lub pracy - może być ninja minutę i gokartów kierowca wyścigowy obok.

* Kid Safe: Free Realms jest przeznaczony do współpracy w zakresie bezpieczeństwa dzieci w umyśle, a nie gotowych czat, sprawozdawczości, filtrowania i kontroli rodzicielskiej, które umożliwiają dostosowywanie ustawień zabezpieczeń dla młodszych graczy.

* Coś dla siebie: gracze mogą dbać o zwierzęta, typu mail, niszczyć samochody w Derby rozbiórki, bitwy gobliny gotowanie dla przyjaciół.

* Żywe, Deep Środowisko: przygód gracze mogą spędzać godziny zwiedzania miasta, tętniące życiem miasta, plaże, lasy, Snowy góry i więcej.

* Kontakt z przyjaciółmi: Jeśli spotkanie starych przyjaciół lub znalezienie nowych, Free Realms pozwala graczom na łączenie się poprzez swoje strony w serwisie społecznościowym. Wystarczy przejść się, co twój przyjaciele robili, kliknij na ich awatary i połączyć je w Free Realms.

* Czy dostęp do wszystkich: Free Realms jest zaprojektowany do pracy w prawie każdym komputerze. Gra będzie słuchać do komputera, jak grasz, tak aby Free Realms nie zajmują dużo pamięci i szybko rozładowana.

* Trading Card Game: Free Realms Trading Card Game pozwala graczom na znaki zabawy jak smoki i elfy dobrze razem zabawa, szybkich walki. Pierwsza połowa gry jest zebranie nowej karty, są więc uzbrojeni w najlepsze szkolenia dla ataków i obrony udowodnić swych sił w onl

Wizyta Free Realms Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Fairy Story Online Gry MMO

Fairy  Story  Online GRY MMORPG
Fairy Story Online Gry MMO

Opracowany przez Ngames dla Windows, Fairy Story Online jest 3D MMORPG fantasy osadzona w świecie bajek. Jest to mieszanka baśni i zwalczania zapierające dech w piersiach przygody.

Wybierz swoją klasę od: Brave (Użytkownicy magii), Naughty (bojowników walki wręcz) i Sympathy (oni wykorzystać swoje zdolności magiczne, aby uzdrawiać ich sojuszników).

W grze można zbadać uroczy świat baśni 3D pieszo lub na jeden z kilkunastu wierzchowce; Synthesize słodkie zwierzaki, by wzmocnić swój próbuje zabić w bitwie, lub dostosować broni i szereg odzież ochrony przed zaangażowaniem się w walki. Posiada kart. Wszystkich klas kart w grze są nasze potrzeby lepiej przedmiotów. Karty z różnymi atrybutami są wbudowane w element do wzmocnienia pozycji funkcję, więc ten element może uzyskać odpowiedni atrybut i zwiększy jej zdolność w różnym stopniu.

Wizyta Fairy Story Online Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Oh My DollZ Gry MMO

Oh  My  DollZ GRY MMORPG
Oh My DollZ Gry MMO

Oh my Dollz Przeglądarka jest MMORPG, w której gracze mogą tworzyć i dostosowywać kobiet avatar. Gra ma silny element społecznego i wspólnoty składa się głównie z kobiet. Gracze mogą modyfikować wszystkie części ich nadgarstków, jak kolor skóry, włosy, oczy, nos, itp..

Mogą one również zmienić znaki handlowe ubrania w ponad 30 sklepach w świecie gry.

Będą one również posiada wyposażenie domu może się zmienić i wiele więcej!

Gra jest prosta i zabawna zarazem.Gracze mogą zdobywać punkty doświadczenia i pieniądze, wykonując pewne prace w grze, takich jak opieka lub najwyższy model. Jest 41 poziomów w każdym z graczy otrzyma specjalne nagrody.

Wreszcie, gra składa się z elementu sklep, w którym gracze mogą kupić wiele przedmiotów na personalizacje ich domy i ich znaków.

Wizyta Oh My DollZ Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Planet 51 Gry MMO

Planet  51 GRY MMORPG
Planet 51 Gry MMO

Opracowany przez Ilion Animation Studios dla Windows, P51 jest znacznie online multiplayer gry (MMO) w oparciu o film animowany Planet 51. Jest to oficjalny produkt. umożliwia użytkownikom stać się częścią wszechświata Planet 51 i rozszerzyć swoją wiedzę w celu przeglądania i interakcji w Internecie w wirtualny świat zamieszkany przez innych fanów filmu.

Planet Online W 51 można uzyskać wiele wirtualnych obiektów. Z nich, możesz ubierać swoją postać, pomożemy pokonać misji i będziesz uczynić Państwa pobyt w Planet 51 Online jest o wiele więcej zabawy. Można robić zakupy z dwóch rodzajów monet z Planet 51 Online: Cukierki i żetonów. Żetony i cukierki Sprawdź, czy w górnej części ekranu gry.
Na Planet 51 Online można zrobić bez końca rzeczy: po pierwsze, setki przyjaciół, z którymi współdziałają. Ale musisz wypełnić dziesiątki wyzwań i misji, odkrycia i zbadania obszarów i elementów Planet 51 nie w filmie, grać w ekscytujące gry, dostosować avatar z dużą ilością szczegółów twarzy, ubrania i akcesoria, a nawet i przenieść go w tym wielka przygoda z domowych.

Misji gra jest fajna. W tym celu można wykonać misje dla mieszkańców park, grać w ekscytujące mini-gry, zbierać przedmioty i wszelkiego rodzaju niesamowite zwierzęta, odkrywania tajnych i wiele więcej. I wszystkie wraz z przyjaciółmi z całego świata. Gra nigdy się nie kończy, zawsze znajdą się nowe rzeczy do zrobienia w Planet 51. Tak często będziemy dodawać nowe misje, scenariusze gier i dla zabawy nie kończy.

Wizyta Planet 51 Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

oloko Gry MMO

oloko GRY MMORPG
oloko Gry MMO

Oloko to przeglądarka oparta MMORPG opracowane dla systemu Windows. Jest to MMORPG dla młodzieży i dzieci oraz charakteryzuje się bardzo kolorową grafikę z bardzo ładnym stylu kreskówkowym.
W grze istnieje możliwość zrobić wiele rzeczy, takich jak rośliny i zbierać wiele roślin, nauczyć się zawodu, zebrać wiele przedmiotów i wymienić je, dostosowywać, jak chcesz swoją postać.
Gra jest prosta i jest naprawdę dobry dla każdego gracza, że ma niewiele czasu na zabawę, nawet jeśli bardziej zapalonych graczy może znaleźć wiele rzeczy do zrobienia wewnątrz Oloko.

W tej grze gracz nie będą walczyć przeciwko innym graczom, ale mogą pomóc sobie nawzajem, aby osiągnąć cele wspólnie.

Gracze mogą również wzrastać wiele różnych gatunków zwierząt, które będą dobre towarzystwo podczas przygód w grze.

Istnieje również spora liczba NPC, z których gracze mogą otrzymać questy i miejsc pracy do wykonania i odbieraj nagrody, które będą przydatne dorosnąć kilka typów roślin i rozwijać swoje zwierzęta.
Gra jest całkowicie free2play i można go pobrać bez potrzeby robić wszelkiego rodzaju płatności.

Wizyta oloko Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Więcej wolnego Gry MMORPG -> 1 | 2 | 3Darmowe MMORPG Prezenty

Darmowe gry MMORPG Witryny