Featured Free MMO Games

MMO dla dzieci

Darmowe MMORPGs -> 1 | 2 | 3

Hero Zero Gry MMO

Hero  Zero GRY MMORPG
Hero Zero Gry MMO

Hero Zero todarmowa gra flash oparte grę przeglądarkową , która pozwala graczowi wziąć na roli wannabe superbohatera raczkującej, zaczynasz jako przeciętny typu straż Joe, kto ma trochę więcej niż uratować kocięta z drzew i pomaga starych ludzi przez jezdnię, w czasie twój bohater będzie w koszmarach every złoczyńców " ! Rozpocznij swoją podróż i patrzeć, jak twój bohater ucieka ich senne miasteczko i wyrusza w szeroki świat gangsterów, bandytów i mistrzów karnych.

Akcja gry toczy się w pięknie stworzonego świata komiksu, z niesamowite ilustrujących tłem do zaprezentowania różnych środowisk, które znajdą się w sprawie swoich przygód; Hero Zero doskonale łączy w sobie działania z humor dokonywania hitem dla wszystkich grup wiekowych. W połączeniu z jego gry bardzo dorywczogra jest łatwo podnieść i grać z bardzo płytkiej krzywej uczenia się, alezabawny ton zachowa gracze zaangażowani.

Wizyta Hero Zero Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Farmerama Gry MMO

Farmerama GRY MMORPG
Farmerama Gry MMO

Farmerama F2P to gra przeglądarkowa MMORPG gdzie masz własne gospodarstwo rolnika i zrobić prawdziwe życie. Opracowany przez Bigpoint dla przeglądarek Internet w Farmerama mieć od początku, w gospodarstwach rolnych, stodoły, wiatrak, zbiornik wody i nawozu. Ale to wszystko zależy od pracy na ziemi. Będzie można włączyć na powierzchni w zakresie kwiaty, Gaj lub sad pełen verdudas? A może raczej poświęcić dla zwierząt. Gotowy do gry w przeglądarce, istnieją różne rodzaje drzew, ziemi i zakwaterowania: różne owoce, kwiaty, warzywa, różnej wielkości gruntów i stajnie dla każdego zwierzęcia. Z każdego poziomu można osiągnąć, będziesz miał nowe owoce, warzywa i danych zwierząt.

Pobierz pakiet premium daje pewne korzyści. Z najważniejszych i najbardziej aktualnych informacji w Gazecie Rolniczej. W nim, można sprawdzić nowości, uzyskać informacje na temat roślin i zwierząt, porady rolnicze. Oczywiście, również dowcipy i plotki o różnych gospodarstw. Użyj sekcji niejawnych reklamy dla Twojej firmy. W sekcji sportowej klasyfikacji. Na rynku można sprzedawać towary w dobrej cenie i handel z innymi graczami. W urzędzie pocztowym można pisać wiadomości do innych graczy i wysłać towary na działki. W banku może poprawić sytuację finansową. W mieście masz wszystko, czego potrzebujesz do swojego gospodarstwa: nasiona, sadzonki dla stajni i sadów. W widokowa znajdziesz pomoc, której potrzebujesz

Wizyta Farmerama Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Wizard101 Gry MMO

Wizard101 GRY MMORPG
Wizard101 Gry MMO

Wizard 101

MMO Gatunek: F2P MMORPG / TCG
Dostępność Platforma: Windows
Opracowane przez: KingsIsle Entertainment

W Wizard 101 gracze są w stanie doświadczyć z pierwszej ręki, jak to jest być potężnym czarodziejem w świecie fantazji i magii, ukierunkowane na młodszych odbiorców gier jest bardzo koncentruje się na zapewnieniu bezpiecznego i przyjemnego środowiska dla dzieci tak, że rodzice mogą spać spokojnie jak prowadzić swoje dzieci do korzystania ze swoich przygód w grze. MMORPG to jest wolne do gry doświadczenie z szybkiego procesu rejestracji i wiele opcji dla tych, którzy chcą kupić walutę w grze lub zapisać się zostać członkiem, choć kilka funkcji są ograniczone do państw niebędących członkami jest jeszcze świat zawartość odkryć.

Po wejściu do świata gracze są w stanie stworzyć swoją własną postać, wybierając spośród wielu różnych nazw pregenerated, stosując wiele wspólnego pierwszych w świecie rzeczywistym nazwy i dodanie twist fantazji. Zawodnicy są następnie zadał szereg pytań, takich jak ich korzystnym zwierząt, ich ulubionych zajęć w szkole i jak radzą sobie konkurencję i rywalizację, wszystko próbując zdecydować, które szkoły magii jest to najlepszy wybór dla nich (choć gracze są jeszcze w stanie zignorować zalecenia i wybrać własną szkołę).

Istnieje dziesięć szkół magii w sumie do wyboru; Ogień, Lód, Burza, Śmierć, Życie, Mit i balansu, trzy Astral szkoła Słońce, Księżyc, gwiazdy i zarezerwowane tylko dla najsilniejszych czarodziejów i uzupełnienie tradycyjnych szkół magicznych. Każda szkoła magii jest bardzo różna, oferując swoje własne zaklęcia i korzysta na podstawie jej metod, takich jak Szkoła Ogień koncentruje się na jest w stanie zrobić więcej szkód, szkoła Mit opiera się na wzywanie sługusów, natomiast saldo wykonuje wszystkie aspekty inne szkoły, ale nie jest silny w konkretnym aspekcie.

W gry gracze będą biegać w 3-D świadczonych świecie, wraz z ich własnym niestandardowym charakterze mogą spotkać innych graczy i interakcji z nimi, rozmawiać społecznie, handel, a nawet walczą ze sobą w pojedynkach. Walka przede wszystkim obraca się wokół walki kontrolowane AI wrogów na całym świecie, kierując się od szkoły magii, aby pokonać zło, które zostało wydane w sferę. Istnieje wiele różnych zadań, które pomogą gracze przejść przez świat, poszukują nowych lokalizacji i pogłębianie przez różne światy.

W bitwie gracze mogą pójść na jeden lub więcej wrogów i używać kart czarów z ich listy nabytych/wyuczonych zaklęć, podobne do gry gracze handel losowo karty zaklęć i rysować w stanie ich używać w walce i starają się zmniejszyć ich wroga przeciwnicy hit punktów, podczas gdy z kolei ich wróg stara się zrobić to samo. Podczas gdy w walce różne szkoły magii będą miały różne skutki i uprawnienia szkoły są dobrze wyważone, tak aby nikt nie szkoła jest potężniejsza niż inna. Gracze są w stanie konkurować ze sobą w kamienicach dając ekscytującą drogę do walki przyjaciół i pozwalając graczy, aby wygrać nagrody i szansę do góry Wizard liderów jak zawodnicy wspinać się w rankingach PvP.

Oprócz Questing i walki zawodników będą również mieli okazję do posiadania i udekorowania własnego domu przez Zamki i Grunty funkcję, gdzie wszyscy gracze rozpoczną życie z pokoju w akademiku ze Szkoły Kreator, że są w stanie udekorować tysięcy pozycji, które można je odebrać w grze. Później gracze będą mogli uaktualnić swoją obudowę i właścicielem do trzech innych domów. Gracze mogą również prowadzić działalność bardziej spokojnie, tak jak w ogrodnictwie gry na tworzenie własnych roślin, które przyniosą przedmiotów, które mogą wykorzystać w grze, jak również hodowli własne zwierzęta. Gracze mogą zdobyć jaja Hatch własne zwierzęta, wszystko z słodkie i puszyste do dużych i niebezpiecznych, a gracze muszą wyrównać swoje zwierzęta tak, że zmienia się w czasie, co można zrobić, walcząc z nimi, lub angażowanie się w różne mini domowych gry.

Gra jest bardzo skupiony na bezpieczeństwo dzieci, mocno moderowany funkcja czatu oznacza, że duża liczba słów lub kombinacji słów do konkretnej frazy są zakazane od kanałów rozmów, tak aby dzieci nie muszą się martwić o szykanowane.

Wizyta Wizard101 Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Star Stable Gry MMO

Star  Stable GRY MMORPG
Star Stable Gry MMO

Opracowany przez World of Horsecraft AB, Star Stable jest MMORPG zbudowany specjalnie dla osób z pasją do koni i gry. Ten tytuł to nie tylko gra dla dziewczyn, ale może cieszyć każdego i może być opisany jako ogromny grze grając rolę wirtualnego konia dla dużej liczby graczy, aby cieszyć się razem online. Mają szansę spotkać setki innych graczy, aby porozmawiać i pomóc sobie nawzajem przez wyzwania i przygody Star Stable ma do zaoferowania.

Twoja postać i twój koń będzie partnerem w Star Stable i będą jeździć razem w grze w świecie 3D. Możesz zacząć grę, tworząc je z wielu występów zarówno dla swojej postaci i konia. Podczas gry spotkasz wielu innych graczy na przygody i mogą pomóc sobie nawzajem poprzez ciekawych tajemnic ukrywających się w świecie gry.

Twórcy obiecują utrzymać grę zaktualizowaną regularne cotygodniowe aktualizacje z nowych ekscytujących rzeczy do zrobienia i większych aktualizacji treści pochodzących co kilka miesięcy.Aktualizacja nie będzie końca, a nowe obszary i nowe funkcje są zawsze w rozwoju, dzięki czemu można zawsze czekam na coś nowego przyjeżdża do swojej ulubionej gry online koni.

Możesz zrobić codzienne zadania dla różnych grup stabilnych i poprawić swoją reputację w tych dziedzinach, aby uzyskać dostęp do specjalnych ubrań i sprzętu dla swoich koni podczas rozwiązywania zagadek i konkurować w wielu różnych wyścigach i konkursach w świecie coraz większej i online. Możesz postarać się o najlepszy czas swoimi przyjaciółmi lub najszybszy czas w życiu.

Wizyta Star Stable Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Big Farm Gry MMO

Big  Farm GRY MMORPG
Big Farm Gry MMO

Big Farm
Rodzaj gry: Bezpłatna gra MMO Farm Zarządzającą
Producent: Goodgame
Platforma: Przeglądarka internetowa

Big Farm gracze są wprowadzane za ich nowo nabytej ziemi uprawnej, pozostawionej im przez ich wujka Jerzego, który na początek jest mały, nieco zaniedbany i wiele potrzebie opieki i uwagi. Na szczęście, że nie oczekuje się podjęcia tego zadania na własną rękę, z pomocą wynajętych parobków, pomocni właściciele sąsiednich Ranch i biznesu poglądach garnitur, będzie dobrze uzbrojeni i poinformował o tym, jak uzyskać jak najwięcej z Twojego pokornego działki i dokonywania dużych pieniędzy w krótkim czasie.

Gra trzyma rękę na kilka tur, jak są podejmowane przez samouczek, który błyszczał podstawyłatwy w obsłudze interfejs użytkownika, podczas gdy na początkuogromny szereg przycisków i menu może wydawać się mylące są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Dorywczo tempo, dziwaczne postacie, urocze muzyka i kolorowa grafika, zarówno ze znaków i elementów gry, stworzyć wspaniałą atmosferę i bardzo pogratulować zabawa charakter gry, zarówno dla rodzin z dziećmi i łatwo podnieść.

Wizyta Big Farm Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Flyff Gry MMO

Flyff GRY MMORPG
Flyff Gry MMO

Pierwszy lot i ciekawy zorientowanych MMORPG, Flyff jest darmową grą (MMO Free2Play)

W dawnych czasach, pięciu bogów Lais starał się stworzyć nowy świat z nowych mieszkańców, że mogą żyć harmonijnie między nimi. Spotkali się i wyraziła zgodę na utworzenie kontynentalnej Roika, ich świat. Stworzyli wody i ziemi, zwierząt i roślin i ludzi. W tej chwili w kontynentalnej i czas Roika to czas pokoju.

Po latach pokoju, Bóg postanowił Roika lądowe i stworzyć nowy świat. Z tym, starając się zachować złoty wiek kontynentu Roika Bogowie Lais przekazał wszystkie tajemnice ziemi, w centralnej części genezę narzędzi rewolucja w rodzaju wyścigu karzeł. tylko chce Boga było to, że świat będzie, jak piękne i spokojne, jak było w jego rządu ... ....

W tym samym czasie, aby doprowadzić do wyścigu szczęście ludzi, bogowie stworzyli komik-clown. Komik Clown się wściekły do przynieść szczęście rasa człowieka i jego osobowość podzielone na trzy tożsamości; wyobraźni Ipuli, Shadow Shield i chromosfery Bobor. Zgodnie z początku zła Shadow Shield, głównej części klasy Ipuli wyobraźni nie tylko odpycha chromosfery Bobor, ale także stworzył wiele potworów atakujących człowieka. Te potwory zabrał narzędzia rewolucji geneza karłowate rasy i opracował nowy kontynent, kontynent, że był wściekły, silniejszy i przygotowany do zniszczenia rasy ludzkiej.

Aby zapisać kontynent z chaosu, chromosfery Bobor odziedziczył mistyczne starożytnej nauki i czarnej magii Praw Człowieka. Do przywrócenia prostego życia, harmonijnego, kontynentalny obywateli Roika musieli się wojowników, którzy będą walczyć przeciwko złu cień Tarcza i utrzymać pragnienie Boga.

Obecnie numerowane i obecnie odpowiadają ludzkość jest gotowa do walki, które mogą okazać się jego ostatnim!

Wizyta Flyff Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Więcej wolnego Gry MMORPG -> 1 | 2 | 3Darmowe MMORPG Prezenty

Darmowe gry MMORPG Witryny