Featured Free MMO Games

MMO dla dzieci

Darmowe MMORPGs -> 1 | 2 | 3

Hero Zero Gry MMO

Hero  Zero GRY MMORPG
Hero Zero Gry MMO

Hero Zero todarmowa gra flash oparte grę przeglądarkową , która pozwala graczowi wziąć na roli wannabe superbohatera raczkującej, zaczynasz jako przeciętny typu straż Joe, kto ma trochę więcej niż uratować kocięta z drzew i pomaga starych ludzi przez jezdnię, w czasie twój bohater będzie w koszmarach every złoczyńców " ! Rozpocznij swoją podróż i patrzeć, jak twój bohater ucieka ich senne miasteczko i wyrusza w szeroki świat gangsterów, bandytów i mistrzów karnych.

Akcja gry toczy się w pięknie stworzonego świata komiksu, z niesamowite ilustrujących tłem do zaprezentowania różnych środowisk, które znajdą się w sprawie swoich przygód; Hero Zero doskonale łączy w sobie działania z humor dokonywania hitem dla wszystkich grup wiekowych. W połączeniu z jego gry bardzo dorywczogra jest łatwo podnieść i grać z bardzo płytkiej krzywej uczenia się, alezabawny ton zachowa gracze zaangażowani.

Wizyta Hero Zero Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Farmerama Gry MMO

Farmerama GRY MMORPG
Farmerama Gry MMO

Farmerama F2P to gra przeglądarkowa MMORPG gdzie masz własne gospodarstwo rolnika i zrobić prawdziwe życie. Opracowany przez Bigpoint dla przeglądarek Internet w Farmerama mieć od początku, w gospodarstwach rolnych, stodoły, wiatrak, zbiornik wody i nawozu. Ale to wszystko zależy od pracy na ziemi. Będzie można włączyć na powierzchni w zakresie kwiaty, Gaj lub sad pełen verdudas? A może raczej poświęcić dla zwierząt. Gotowy do gry w przeglądarce, istnieją różne rodzaje drzew, ziemi i zakwaterowania: różne owoce, kwiaty, warzywa, różnej wielkości gruntów i stajnie dla każdego zwierzęcia. Z każdego poziomu można osiągnąć, będziesz miał nowe owoce, warzywa i danych zwierząt.

Pobierz pakiet premium daje pewne korzyści. Z najważniejszych i najbardziej aktualnych informacji w Gazecie Rolniczej. W nim, można sprawdzić nowości, uzyskać informacje na temat roślin i zwierząt, porady rolnicze. Oczywiście, również dowcipy i plotki o różnych gospodarstw. Użyj sekcji niejawnych reklamy dla Twojej firmy. W sekcji sportowej klasyfikacji. Na rynku można sprzedawać towary w dobrej cenie i handel z innymi graczami. W urzędzie pocztowym można pisać wiadomości do innych graczy i wysłać towary na działki. W banku może poprawić sytuację finansową. W mieście masz wszystko, czego potrzebujesz do swojego gospodarstwa: nasiona, sadzonki dla stajni i sadów. W widokowa znajdziesz pomoc, której potrzebujesz

Wizyta Farmerama Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Wizard101 Gry MMO

Wizard101 GRY MMORPG
Wizard101 Gry MMO

Wizard101 jest casual gra 3D Fantasy MMORPG z kreskówek w stylu western i system walki oparty na kartach. Środowiska są bardzo atrakcyjne i walki są szybkie. Wizars101 bardzo przypomina serię o Harrym Potterze i grasz z listy studenta, który musi uratować Wizard Kreator Miasto podczas nauki magii. Zaloguj się i cieszyć Wizard101.

Wizyta Wizard101 Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Star Stable Gry MMO

Star  Stable GRY MMORPG
Star Stable Gry MMO

Opracowany przez World of Horsecraft AB, Star Stable jest MMORPG zbudowany specjalnie dla osób z pasją do koni i gry. Ten tytuł to nie tylko gra dla dziewczyn, ale może cieszyć każdego i może być opisany jako ogromny grze grając rolę wirtualnego konia dla dużej liczby graczy, aby cieszyć się razem online. Mają szansę spotkać setki innych graczy, aby porozmawiać i pomóc sobie nawzajem przez wyzwania i przygody Star Stable ma do zaoferowania.

Twoja postać i twój koń będzie partnerem w Star Stable i będą jeździć razem w grze w świecie 3D. Możesz zacząć grę, tworząc je z wielu występów zarówno dla swojej postaci i konia. Podczas gry spotkasz wielu innych graczy na przygody i mogą pomóc sobie nawzajem poprzez ciekawych tajemnic ukrywających się w świecie gry.

Twórcy obiecują utrzymać grę zaktualizowaną regularne cotygodniowe aktualizacje z nowych ekscytujących rzeczy do zrobienia i większych aktualizacji treści pochodzących co kilka miesięcy.Aktualizacja nie będzie końca, a nowe obszary i nowe funkcje są zawsze w rozwoju, dzięki czemu można zawsze czekam na coś nowego przyjeżdża do swojej ulubionej gry online koni.

Możesz zrobić codzienne zadania dla różnych grup stabilnych i poprawić swoją reputację w tych dziedzinach, aby uzyskać dostęp do specjalnych ubrań i sprzętu dla swoich koni podczas rozwiązywania zagadek i konkurować w wielu różnych wyścigach i konkursach w świecie coraz większej i online. Możesz postarać się o najlepszy czas swoimi przyjaciółmi lub najszybszy czas w życiu.

Wizyta Star Stable Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Big Farm Gry MMO

Big  Farm GRY MMORPG
Big Farm Gry MMO

Big Farm
Rodzaj gry: Bezpłatna gra MMO Farm Zarządzającą
Producent: Goodgame
Platforma: Przeglądarka internetowa

Big Farm gracze są wprowadzane za ich nowo nabytej ziemi uprawnej, pozostawionej im przez ich wujka Jerzego, który na początek jest mały, nieco zaniedbany i wiele potrzebie opieki i uwagi. Na szczęście, że nie oczekuje się podjęcia tego zadania na własną rękę, z pomocą wynajętych parobków, pomocni właściciele sąsiednich Ranch i biznesu poglądach garnitur, będzie dobrze uzbrojeni i poinformował o tym, jak uzyskać jak najwięcej z Twojego pokornego działki i dokonywania dużych pieniędzy w krótkim czasie.

Gra trzyma rękę na kilka tur, jak są podejmowane przez samouczek, który błyszczał podstawyłatwy w obsłudze interfejs użytkownika, podczas gdy na początkuogromny szereg przycisków i menu może wydawać się mylące są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Dorywczo tempo, dziwaczne postacie, urocze muzyka i kolorowa grafika, zarówno ze znaków i elementów gry, stworzyć wspaniałą atmosferę i bardzo pogratulować zabawa charakter gry, zarówno dla rodzin z dziećmi i łatwo podnieść.

Wizyta Big Farm Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Flyff Gry MMO

Flyff GRY MMORPG
Flyff Gry MMO

Pierwszy lot i ciekawy zorientowanych MMORPG, Flyff jest darmową grą (MMO Free2Play)

W dawnych czasach, pięciu bogów Lais starał się stworzyć nowy świat z nowych mieszkańców, że mogą żyć harmonijnie między nimi. Spotkali się i wyraziła zgodę na utworzenie kontynentalnej Roika, ich świat. Stworzyli wody i ziemi, zwierząt i roślin i ludzi. W tej chwili w kontynentalnej i czas Roika to czas pokoju.

Po latach pokoju, Bóg postanowił Roika lądowe i stworzyć nowy świat. Z tym, starając się zachować złoty wiek kontynentu Roika Bogowie Lais przekazał wszystkie tajemnice ziemi, w centralnej części genezę narzędzi rewolucja w rodzaju wyścigu karzeł. tylko chce Boga było to, że świat będzie, jak piękne i spokojne, jak było w jego rządu ... ....

W tym samym czasie, aby doprowadzić do wyścigu szczęście ludzi, bogowie stworzyli komik-clown. Komik Clown się wściekły do przynieść szczęście rasa człowieka i jego osobowość podzielone na trzy tożsamości; wyobraźni Ipuli, Shadow Shield i chromosfery Bobor. Zgodnie z początku zła Shadow Shield, głównej części klasy Ipuli wyobraźni nie tylko odpycha chromosfery Bobor, ale także stworzył wiele potworów atakujących człowieka. Te potwory zabrał narzędzia rewolucji geneza karłowate rasy i opracował nowy kontynent, kontynent, że był wściekły, silniejszy i przygotowany do zniszczenia rasy ludzkiej.

Aby zapisać kontynent z chaosu, chromosfery Bobor odziedziczył mistyczne starożytnej nauki i czarnej magii Praw Człowieka. Do przywrócenia prostego życia, harmonijnego, kontynentalny obywateli Roika musieli się wojowników, którzy będą walczyć przeciwko złu cień Tarcza i utrzymać pragnienie Boga.

Obecnie numerowane i obecnie odpowiadają ludzkość jest gotowa do walki, które mogą okazać się jego ostatnim!

Wizyta Flyff Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Więcej wolnego Gry MMORPG -> 1 | 2 | 3Darmowe MMORPG Prezenty

Darmowe gry MMORPG Witryny