Featured Free MMO Games

MMO dla dzieci

Darmowe MMORPGs -> 1 | 2 | 3 | 4

Animal Jam Gry MMO

Animal  Jam GRY MMORPG
Animal Jam Gry MMO

Animal Jam

MMO Gatunek: Symulator F2P MMO
Platforma Dostępność: Przeglądarka internetowa
Opracowany przez: WildWorks & National Geographic

Animal Jam jest to darmowa gra online dla dzieci plac zabaw, które kochają zwierzęta i lubią mieć zabawne gry do gry i nauki o środowisku naturalnym. Gracze mogą tworzyć własne postacie zwierzęce, dostosować je, ubrać je, budować den, przyjmuje zwierzęta, grać w gry i dostęp do wielu funkcji edukacyjnych.Gra została stworzona we współpracy z National Geographic i nauki i odtwarzanie użytkownicy mogą nabyć w grze waluty kupić mnóstwo zabawy i przydatnych przedmiotów.Gra jest całkowicie oparte na przeglądarce i nie wymaga pobierania klienta gry.

Gdy wychodząc w ten wspaniały świat po raz pierwszy gracze są w stanie stworzyć swoją własną postać z wielu różnych zwierząt, począwszy od królików, pingwinów, tygrysów, koale i więcej. Nazywanie swój charakter nie może być łatwiejsze z obszernej listy zatwierdzonych słów, które w połączeniu ze sobą daje graczom niezwykłych i zabawnych nazw, które mogą przejść przez w grze. Pierwsze kroki w grze pozwoli graczom w pełni dostosować wygląd ich zwierząt zmieniając ich kolory, wzory futra i więcej, aby uczynić je wyjątkowym.

Świat jest podzielony na wiele różnych środowisk, terenów oraz siedlisk przyrodniczych o różnych zwierząt na świecie, ale ma również element zabawy i fantazji z obszarów, takich jak miasto zaludnione przez zwierzęta, które chodzą i mówią, zabawy obszarów dżungli z wielkiej rury zjeżdżalnie i inne elementy interaktywne.

Gracze mogą odwiedzić sklep z ubraniami kupić wszelkiego rodzaju akcesoria i ubrania, aby ubierać się ich zwierząt charakter, spędzając w Gems gry walucie, istnieje szeroki wybór dostępnych przedmiotów z wąsami, łaty pirat oczu, kapelusze, biżuterię, obuwie oraz innych kreatywnych odzieży. Podobnie gracze uzyskać dostęp do własnej Den, ich osobistego domu, które mogą ozdobić szeroki wybór mebli i przedmiotów, które mogą poruszać się i ustalenia, jak im się podoba.

Dla tych, którzy nie chcą podróżować po świecie sami mogą poznać nowych przyjaciół z graczami w świecie rzeczywistym, stać abonamentu Użytkownik i uzyskać dostęp do elementu tylko partie i przygody, a nawet przyjąć własne wirtualne zwierzątka. Jako gracze państw uzyskać dostęp do wszystkich dostępnych wirtualnych zwierząt, ale nie ma wyboru dostępne uwolnić grać kont; Gracze mogą kupić i dostosować swoje zwierzęta, które następnie po nich na całym świecie w ich podróży.

W grze znajduje się mini gry rozsiane po całym świecie, że można grać w pojedynkę lub z przyjaciółmi, wszystko od gier logicznych, w której gracze muszą klapki karty i znaleźć pasujące pary, jak Angry Birds gra styl, a także wiele innych trudnych konkursów. Jeśli sukces w gry gracze mogą nabywać więcej klejnotów, aby spędzić na całym świecie, jednak wiele rzeczy są niedostępne dla graczy non-państw, które nie wymaga abonamentu, ale daje dostęp do większej liczby świadczeń, takich jak nieograniczone zwierząt, zwierzęta, akcesoria den i co tydzień diament prezent.

Animal Jam to więcej niż zabawa gry dla dzieci, to jest bardzo edukacyjne i na całym świecie mieszane w jednym z gry i zabawy funkcji są różne narzędzia do nauki, w której gracze mogą oglądać filmy w różnych dzikich zwierząt i dowiedzieć się wszelkiego rodzaju fakty i ważne informacje o naturalne nauk. Rozrzuconych gry jest wybór wydruków dla dzieci do kontynuowania nauki i zabawy, nawet jeśli nie w grze.

Wizyta Animal Jam Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Fantasyrama Gry MMO

Fantasyrama GRY MMORPG
Fantasyrama Gry MMO

Fantasyrama

MMO Gatunek: Strategia F2P
Platforma Dostępność: Przeglądarka internetowa
Opracowany przez: Bigpoint

Fantasyrama jest przyjazny dla rodzin, zabawy i kolorowy budynek gra strategiczna, w której gracze muszą budować swój własny ogród fantasy, który pomaga utrzymać drzewo życia i wszystkie magiczne stworzenia, które mieszkają w ogrodzie szczęśliwy i zdrowy. Kolorowe grafiki, spokojnej muzyki atmosferycznej i silnych fantastycznych motywów tego wolne do gry MMO jest idealny dla dzieci i dorosłych, a można grać bezpośrednio w przeglądarce internetowej i obejmuje integrację Facebook.

Gdy gracze zaczynają się one wprowadzone do liczby znaków, które poprowadzi ich przez różne systemy i uczyć się podstaw gry, początkowo naukę podstawowych zasad postępu. Sednem rozgrywki jest podstawowym wskaż i kliknij build MMO, w której gracze mogą tworzyć piękne ogrody z różnych roślin, magicznych zwierząt fantazji i różnych ozdób do personalizacji ich obszar.

Gracze będą musieli dowiedzieć się, jak zbudować nowe rabaty kwiatowe, które są dostępne w trzech różnych rozmiarach i umieszczone w dół na ogród, który jest podzielony na siatce, podejmując określoną ilość graczy kosmicznych są w stanie rozwinąć ich później do ogrodu tworzyć jeszcze więcej rzeczy. Gdy gracz ma pustych kwietników są w stanie zakupić nasiona z bazaru, między innymi, których używa się w Star Game Coins walucie. Podobnie gracze mogą budować różne załączniki istota las, w którym można je hodują swoje stworzenia.

W przypadku roślin siewu jest procesem, który pozwala graczom nowe nasiona roślin, które bierze się ich pustych kwietników za pomocą różnych nasiona kwiatów, które mają one dostępne w ich zapasów, kwietniki mogą być ponownie wykorzystane i rodzaje kwiatów posadzone mogą być zmieniane każdego czas. Stworzenia mają jednak stałą obudowę zbudowany w ogrodzie, jednak do zmiany istoty gracz musi zdjąć obudowę lub ewentualnie uaktualnić go do tworzenia ulepszoną wersję stwora, który jest umieszczony tam.

Rośliny i stworzenia wzrośnie ponad czas w różnym tempie, proces ten można przyspieszyć stosując wodę z wiecznej wiosny do wody zarówno roślin i stworzeń, Ambrosia nawóz z Ambrosia Blossom pomoże rośliny rosną i Kanał Mill pozwala graczom na tworzenie wszystkich typów ró RSS dla różnych stworzeń. Od gracze mogą zyskać Boska Alter Pixie pyłu dla roślin lub zwierząt Magiczna Karma dla; elementy te mogą być również uzyskane za zwycięstwo wykonywania różnych działań i zadań, takich jak budynek, siewu i zbioru.

Zbioru roślin dojrzałego pozwoli graczom zbierać jej owoce, zioła i środki na ich gromadzenie i przechowywanie ich w odtwarzaczach własnej piwnicy, jak będzie zbieranie stwora raz jest w pełni rozwinięte, odprowadzenie jej pióro będzie także Ambrosia nawóz dla roślin , Z pełnym kręgu wpływu na życie do tworzenia pewnej zwierzę żywi gracze będą musieli sadzić i zbierać określone kombinacje roślin, więc obie rośliny i stworzenia w ogrodzie są od siebie zależne.

Z każdego zadania, które zostanie zakończone w grze, a także zdobywanie różnych zasobów potrzebnych do wzrostu ogród i gwiazdkowy, monety dla Bazaar, gracze będą także zdobyć punktów doświadczenia, tak aby mogły wyrównać. Jako wyższy poziom, będą oni mogli uzyskać dostęp do nowych rodzajów nasion, obudów stworzonych i innych elementów gry, które zapewniają więcej treści dla nich.

Podejmując podróż do graczy Fantasia będzie miał dostęp do tych funkcji, takich jak laboratorium w Puławach, gdzie poprzez łączenie różnych drzew i za pomocą zaklęcia z zebranych składników mają szansę na stworzenie nowego typu drzewa, które mogą postawić w ogrodzie.Dom Aukcyjny pozwala graczom sprzedawać swoje zebrane stworzeń i przedmiotów do innych graczy w grze i Pixie Poczty umożliwia graczom wysyłanie i odbieranie wiadomości do innych graczy. Gracze mogą robić, co chcą w grze, ale jeśli odwiedzić portal w swoim ogrodzie lub Pixie Tower w Fantasia mogą odebrać różnych zadań, które będą nagradzać je dużą ilością punktów doświadczenia i czasem Gwiezdne Monety i innych cennych przedmiotów.

Wizyta Fantasyrama Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Hero Zero Gry MMO

Hero  Zero GRY MMORPG
Hero Zero Gry MMO

Hero Zero todarmowa gra flash oparte grę przeglądarkową , która pozwala graczowi wziąć na roli wannabe superbohatera raczkującej, zaczynasz jako przeciętny typu straż Joe, kto ma trochę więcej niż uratować kocięta z drzew i pomaga starych ludzi przez jezdnię, w czasie twój bohater będzie w koszmarach every złoczyńców " ! Rozpocznij swoją podróż i patrzeć, jak twój bohater ucieka ich senne miasteczko i wyrusza w szeroki świat gangsterów, bandytów i mistrzów karnych.

Akcja gry toczy się w pięknie stworzonego świata komiksu, z niesamowite ilustrujących tłem do zaprezentowania różnych środowisk, które znajdą się w sprawie swoich przygód; Hero Zero doskonale łączy w sobie działania z humor dokonywania hitem dla wszystkich grup wiekowych. W połączeniu z jego gry bardzo dorywczogra jest łatwo podnieść i grać z bardzo płytkiej krzywej uczenia się, alezabawny ton zachowa gracze zaangażowani.

Wizyta Hero Zero Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Farmerama Gry MMO

Farmerama GRY MMORPG
Farmerama Gry MMO

Farmerama F2P to gra przeglądarkowa MMORPG gdzie masz własne gospodarstwo rolnika i zrobić prawdziwe życie. Opracowany przez Bigpoint dla przeglądarek Internet w Farmerama mieć od początku, w gospodarstwach rolnych, stodoły, wiatrak, zbiornik wody i nawozu. Ale to wszystko zależy od pracy na ziemi. Będzie można włączyć na powierzchni w zakresie kwiaty, Gaj lub sad pełen verdudas? A może raczej poświęcić dla zwierząt. Gotowy do gry w przeglądarce, istnieją różne rodzaje drzew, ziemi i zakwaterowania: różne owoce, kwiaty, warzywa, różnej wielkości gruntów i stajnie dla każdego zwierzęcia. Z każdego poziomu można osiągnąć, będziesz miał nowe owoce, warzywa i danych zwierząt.

Pobierz pakiet premium daje pewne korzyści. Z najważniejszych i najbardziej aktualnych informacji w Gazecie Rolniczej. W nim, można sprawdzić nowości, uzyskać informacje na temat roślin i zwierząt, porady rolnicze. Oczywiście, również dowcipy i plotki o różnych gospodarstw. Użyj sekcji niejawnych reklamy dla Twojej firmy. W sekcji sportowej klasyfikacji. Na rynku można sprzedawać towary w dobrej cenie i handel z innymi graczami. W urzędzie pocztowym można pisać wiadomości do innych graczy i wysłać towary na działki. W banku może poprawić sytuację finansową. W mieście masz wszystko, czego potrzebujesz do swojego gospodarstwa: nasiona, sadzonki dla stajni i sadów. W widokowa znajdziesz pomoc, której potrzebujesz

Wizyta Farmerama Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Wizard101 Gry MMO

Wizard101 GRY MMORPG
Wizard101 Gry MMO

Wizard 101

MMO Gatunek: F2P MMORPG / TCG
Dostępność Platforma: Windows
Opracowane przez: KingsIsle Entertainment

W Wizard 101 gracze są w stanie doświadczyć z pierwszej ręki, jak to jest być potężnym czarodziejem w świecie fantazji i magii, ukierunkowane na młodszych odbiorców gier jest bardzo koncentruje się na zapewnieniu bezpiecznego i przyjemnego środowiska dla dzieci tak, że rodzice mogą spać spokojnie jak prowadzić swoje dzieci do korzystania ze swoich przygód w grze. MMORPG to jest wolne do gry doświadczenie z szybkiego procesu rejestracji i wiele opcji dla tych, którzy chcą kupić walutę w grze lub zapisać się zostać członkiem, choć kilka funkcji są ograniczone do państw niebędących członkami jest jeszcze świat zawartość odkryć.

Po wejściu do świata gracze są w stanie stworzyć swoją własną postać, wybierając spośród wielu różnych nazw pregenerated, stosując wiele wspólnego pierwszych w świecie rzeczywistym nazwy i dodanie twist fantazji. Zawodnicy są następnie zadał szereg pytań, takich jak ich korzystnym zwierząt, ich ulubionych zajęć w szkole i jak radzą sobie konkurencję i rywalizację, wszystko próbując zdecydować, które szkoły magii jest to najlepszy wybór dla nich (choć gracze są jeszcze w stanie zignorować zalecenia i wybrać własną szkołę).

Istnieje dziesięć szkół magii w sumie do wyboru; Ogień, Lód, Burza, Śmierć, Życie, Mit i balansu, trzy Astral szkoła Słońce, Księżyc, gwiazdy i zarezerwowane tylko dla najsilniejszych czarodziejów i uzupełnienie tradycyjnych szkół magicznych. Każda szkoła magii jest bardzo różna, oferując swoje własne zaklęcia i korzysta na podstawie jej metod, takich jak Szkoła Ogień koncentruje się na jest w stanie zrobić więcej szkód, szkoła Mit opiera się na wzywanie sługusów, natomiast saldo wykonuje wszystkie aspekty inne szkoły, ale nie jest silny w konkretnym aspekcie.

W gry gracze będą biegać w 3-D świadczonych świecie, wraz z ich własnym niestandardowym charakterze mogą spotkać innych graczy i interakcji z nimi, rozmawiać społecznie, handel, a nawet walczą ze sobą w pojedynkach. Walka przede wszystkim obraca się wokół walki kontrolowane AI wrogów na całym świecie, kierując się od szkoły magii, aby pokonać zło, które zostało wydane w sferę. Istnieje wiele różnych zadań, które pomogą gracze przejść przez świat, poszukują nowych lokalizacji i pogłębianie przez różne światy.

W bitwie gracze mogą pójść na jeden lub więcej wrogów i używać kart czarów z ich listy nabytych/wyuczonych zaklęć, podobne do gry gracze handel losowo karty zaklęć i rysować w stanie ich używać w walce i starają się zmniejszyć ich wroga przeciwnicy hit punktów, podczas gdy z kolei ich wróg stara się zrobić to samo. Podczas gdy w walce różne szkoły magii będą miały różne skutki i uprawnienia szkoły są dobrze wyważone, tak aby nikt nie szkoła jest potężniejsza niż inna. Gracze są w stanie konkurować ze sobą w kamienicach dając ekscytującą drogę do walki przyjaciół i pozwalając graczy, aby wygrać nagrody i szansę do góry Wizard liderów jak zawodnicy wspinać się w rankingach PvP.

Oprócz Questing i walki zawodników będą również mieli okazję do posiadania i udekorowania własnego domu przez Zamki i Grunty funkcję, gdzie wszyscy gracze rozpoczną życie z pokoju w akademiku ze Szkoły Kreator, że są w stanie udekorować tysięcy pozycji, które można je odebrać w grze. Później gracze będą mogli uaktualnić swoją obudowę i właścicielem do trzech innych domów. Gracze mogą również prowadzić działalność bardziej spokojnie, tak jak w ogrodnictwie gry na tworzenie własnych roślin, które przyniosą przedmiotów, które mogą wykorzystać w grze, jak również hodowli własne zwierzęta. Gracze mogą zdobyć jaja Hatch własne zwierzęta, wszystko z słodkie i puszyste do dużych i niebezpiecznych, a gracze muszą wyrównać swoje zwierzęta tak, że zmienia się w czasie, co można zrobić, walcząc z nimi, lub angażowanie się w różne mini domowych gry.

Gra jest bardzo skupiony na bezpieczeństwo dzieci, mocno moderowany funkcja czatu oznacza, że duża liczba słów lub kombinacji słów do konkretnej frazy są zakazane od kanałów rozmów, tak aby dzieci nie muszą się martwić o szykanowane.

Wizyta Wizard101 Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Star Stable Gry MMO

Star  Stable GRY MMORPG
Star Stable Gry MMO

Opracowany przez World of Horsecraft AB, Star Stable jest MMORPG zbudowany specjalnie dla osób z pasją do koni i gry. Ten tytuł to nie tylko gra dla dziewczyn, ale może cieszyć każdego i może być opisany jako ogromny grze grając rolę wirtualnego konia dla dużej liczby graczy, aby cieszyć się razem online. Mają szansę spotkać setki innych graczy, aby porozmawiać i pomóc sobie nawzajem przez wyzwania i przygody Star Stable ma do zaoferowania.

Twoja postać i twój koń będzie partnerem w Star Stable i będą jeździć razem w grze w świecie 3D. Możesz zacząć grę, tworząc je z wielu występów zarówno dla swojej postaci i konia. Podczas gry spotkasz wielu innych graczy na przygody i mogą pomóc sobie nawzajem poprzez ciekawych tajemnic ukrywających się w świecie gry.

Twórcy obiecują utrzymać grę zaktualizowaną regularne cotygodniowe aktualizacje z nowych ekscytujących rzeczy do zrobienia i większych aktualizacji treści pochodzących co kilka miesięcy.Aktualizacja nie będzie końca, a nowe obszary i nowe funkcje są zawsze w rozwoju, dzięki czemu można zawsze czekam na coś nowego przyjeżdża do swojej ulubionej gry online koni.

Możesz zrobić codzienne zadania dla różnych grup stabilnych i poprawić swoją reputację w tych dziedzinach, aby uzyskać dostęp do specjalnych ubrań i sprzętu dla swoich koni podczas rozwiązywania zagadek i konkurować w wielu różnych wyścigach i konkursach w świecie coraz większej i online. Możesz postarać się o najlepszy czas swoimi przyjaciółmi lub najszybszy czas w życiu.

Wizyta Star Stable Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Więcej wolnego Gry MMORPG -> 1 | 2 | 3 | 4Darmowe MMORPG Prezenty

Darmowe gry MMORPG Witryny