Featured Free MMO Games

MMO dla dzieci

Darmowe MMORPGs -> 1 | 2 | 3

Fantasyrama Gry MMO

Fantasyrama GRY MMORPG
Fantasyrama Gry MMO

Fantasyrama

MMO Gatunek: Strategia F2P
Platforma Dostępność: Przeglądarka internetowa
Opracowany przez: Bigpoint

Fantasyrama jest przyjazny dla rodzin, zabawy i kolorowy budynek gra strategiczna, w której gracze muszą budować swój własny ogród fantasy, który pomaga utrzymać drzewo życia i wszystkie magiczne stworzenia, które mieszkają w ogrodzie szczęśliwy i zdrowy. Kolorowe grafiki, spokojnej muzyki atmosferycznej i silnych fantastycznych motywów tego wolne do gry MMO jest idealny dla dzieci i dorosłych, a można grać bezpośrednio w przeglądarce internetowej i obejmuje integrację Facebook.

Gdy gracze zaczynają się one wprowadzone do liczby znaków, które poprowadzi ich przez różne systemy i uczyć się podstaw gry, początkowo naukę podstawowych zasad postępu. Sednem rozgrywki jest podstawowym wskaż i kliknij build MMO, w której gracze mogą tworzyć piękne ogrody z różnych roślin, magicznych zwierząt fantazji i różnych ozdób do personalizacji ich obszar.

Gracze będą musieli dowiedzieć się, jak zbudować nowe rabaty kwiatowe, które są dostępne w trzech różnych rozmiarach i umieszczone w dół na ogród, który jest podzielony na siatce, podejmując określoną ilość graczy kosmicznych są w stanie rozwinąć ich później do ogrodu tworzyć jeszcze więcej rzeczy. Gdy gracz ma pustych kwietników są w stanie zakupić nasiona z bazaru, między innymi, których używa się w Star Game Coins walucie. Podobnie gracze mogą budować różne załączniki istota las, w którym można je hodują swoje stworzenia.

W przypadku roślin siewu jest procesem, który pozwala graczom nowe nasiona roślin, które bierze się ich pustych kwietników za pomocą różnych nasiona kwiatów, które mają one dostępne w ich zapasów, kwietniki mogą być ponownie wykorzystane i rodzaje kwiatów posadzone mogą być zmieniane każdego czas. Stworzenia mają jednak stałą obudowę zbudowany w ogrodzie, jednak do zmiany istoty gracz musi zdjąć obudowę lub ewentualnie uaktualnić go do tworzenia ulepszoną wersję stwora, który jest umieszczony tam.

Rośliny i stworzenia wzrośnie ponad czas w różnym tempie, proces ten można przyspieszyć stosując wodę z wiecznej wiosny do wody zarówno roślin i stworzeń, Ambrosia nawóz z Ambrosia Blossom pomoże rośliny rosną i Kanał Mill pozwala graczom na tworzenie wszystkich typów ró RSS dla różnych stworzeń. Od gracze mogą zyskać Boska Alter Pixie pyłu dla roślin lub zwierząt Magiczna Karma dla; elementy te mogą być również uzyskane za zwycięstwo wykonywania różnych działań i zadań, takich jak budynek, siewu i zbioru.

Zbioru roślin dojrzałego pozwoli graczom zbierać jej owoce, zioła i środki na ich gromadzenie i przechowywanie ich w odtwarzaczach własnej piwnicy, jak będzie zbieranie stwora raz jest w pełni rozwinięte, odprowadzenie jej pióro będzie także Ambrosia nawóz dla roślin , Z pełnym kręgu wpływu na życie do tworzenia pewnej zwierzę żywi gracze będą musieli sadzić i zbierać określone kombinacje roślin, więc obie rośliny i stworzenia w ogrodzie są od siebie zależne.

Z każdego zadania, które zostanie zakończone w grze, a także zdobywanie różnych zasobów potrzebnych do wzrostu ogród i gwiazdkowy, monety dla Bazaar, gracze będą także zdobyć punktów doświadczenia, tak aby mogły wyrównać. Jako wyższy poziom, będą oni mogli uzyskać dostęp do nowych rodzajów nasion, obudów stworzonych i innych elementów gry, które zapewniają więcej treści dla nich.

Podejmując podróż do graczy Fantasia będzie miał dostęp do tych funkcji, takich jak laboratorium w Puławach, gdzie poprzez łączenie różnych drzew i za pomocą zaklęcia z zebranych składników mają szansę na stworzenie nowego typu drzewa, które mogą postawić w ogrodzie.Dom Aukcyjny pozwala graczom sprzedawać swoje zebrane stworzeń i przedmiotów do innych graczy w grze i Pixie Poczty umożliwia graczom wysyłanie i odbieranie wiadomości do innych graczy. Gracze mogą robić, co chcą w grze, ale jeśli odwiedzić portal w swoim ogrodzie lub Pixie Tower w Fantasia mogą odebrać różnych zadań, które będą nagradzać je dużą ilością punktów doświadczenia i czasem Gwiezdne Monety i innych cennych przedmiotów.

Wizyta Fantasyrama Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Hero Zero Gry MMO

Hero  Zero GRY MMORPG
Hero Zero Gry MMO

Hero Zero todarmowa gra flash oparte grę przeglądarkową , która pozwala graczowi wziąć na roli wannabe superbohatera raczkującej, zaczynasz jako przeciętny typu straż Joe, kto ma trochę więcej niż uratować kocięta z drzew i pomaga starych ludzi przez jezdnię, w czasie twój bohater będzie w koszmarach every złoczyńców " ! Rozpocznij swoją podróż i patrzeć, jak twój bohater ucieka ich senne miasteczko i wyrusza w szeroki świat gangsterów, bandytów i mistrzów karnych.

Akcja gry toczy się w pięknie stworzonego świata komiksu, z niesamowite ilustrujących tłem do zaprezentowania różnych środowisk, które znajdą się w sprawie swoich przygód; Hero Zero doskonale łączy w sobie działania z humor dokonywania hitem dla wszystkich grup wiekowych. W połączeniu z jego gry bardzo dorywczogra jest łatwo podnieść i grać z bardzo płytkiej krzywej uczenia się, alezabawny ton zachowa gracze zaangażowani.

Wizyta Hero Zero Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Farmerama Gry MMO

Farmerama GRY MMORPG
Farmerama Gry MMO

Farmerama F2P to gra przeglądarkowa MMORPG gdzie masz własne gospodarstwo rolnika i zrobić prawdziwe życie. Opracowany przez Bigpoint dla przeglądarek Internet w Farmerama mieć od początku, w gospodarstwach rolnych, stodoły, wiatrak, zbiornik wody i nawozu. Ale to wszystko zależy od pracy na ziemi. Będzie można włączyć na powierzchni w zakresie kwiaty, Gaj lub sad pełen verdudas? A może raczej poświęcić dla zwierząt. Gotowy do gry w przeglądarce, istnieją różne rodzaje drzew, ziemi i zakwaterowania: różne owoce, kwiaty, warzywa, różnej wielkości gruntów i stajnie dla każdego zwierzęcia. Z każdego poziomu można osiągnąć, będziesz miał nowe owoce, warzywa i danych zwierząt.

Pobierz pakiet premium daje pewne korzyści. Z najważniejszych i najbardziej aktualnych informacji w Gazecie Rolniczej. W nim, można sprawdzić nowości, uzyskać informacje na temat roślin i zwierząt, porady rolnicze. Oczywiście, również dowcipy i plotki o różnych gospodarstw. Użyj sekcji niejawnych reklamy dla Twojej firmy. W sekcji sportowej klasyfikacji. Na rynku można sprzedawać towary w dobrej cenie i handel z innymi graczami. W urzędzie pocztowym można pisać wiadomości do innych graczy i wysłać towary na działki. W banku może poprawić sytuację finansową. W mieście masz wszystko, czego potrzebujesz do swojego gospodarstwa: nasiona, sadzonki dla stajni i sadów. W widokowa znajdziesz pomoc, której potrzebujesz

Wizyta Farmerama Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Wizard101 Gry MMO

Wizard101 GRY MMORPG
Wizard101 Gry MMO

Wizard 101

MMO Gatunek: F2P MMORPG / TCG
Dostępność Platforma: Windows
Opracowane przez: KingsIsle Entertainment

W Wizard 101 gracze są w stanie doświadczyć z pierwszej ręki, jak to jest być potężnym czarodziejem w świecie fantazji i magii, ukierunkowane na młodszych odbiorców gier jest bardzo koncentruje się na zapewnieniu bezpiecznego i przyjemnego środowiska dla dzieci tak, że rodzice mogą spać spokojnie jak prowadzić swoje dzieci do korzystania ze swoich przygód w grze. MMORPG to jest wolne do gry doświadczenie z szybkiego procesu rejestracji i wiele opcji dla tych, którzy chcą kupić walutę w grze lub zapisać się zostać członkiem, choć kilka funkcji są ograniczone do państw niebędących członkami jest jeszcze świat zawartość odkryć.

Po wejściu do świata gracze są w stanie stworzyć swoją własną postać, wybierając spośród wielu różnych nazw pregenerated, stosując wiele wspólnego pierwszych w świecie rzeczywistym nazwy i dodanie twist fantazji. Zawodnicy są następnie zadał szereg pytań, takich jak ich korzystnym zwierząt, ich ulubionych zajęć w szkole i jak radzą sobie konkurencję i rywalizację, wszystko próbując zdecydować, które szkoły magii jest to najlepszy wybór dla nich (choć gracze są jeszcze w stanie zignorować zalecenia i wybrać własną szkołę).

Istnieje dziesięć szkół magii w sumie do wyboru; Ogień, Lód, Burza, Śmierć, Życie, Mit i balansu, trzy Astral szkoła Słońce, Księżyc, gwiazdy i zarezerwowane tylko dla najsilniejszych czarodziejów i uzupełnienie tradycyjnych szkół magicznych. Każda szkoła magii jest bardzo różna, oferując swoje własne zaklęcia i korzysta na podstawie jej metod, takich jak Szkoła Ogień koncentruje się na jest w stanie zrobić więcej szkód, szkoła Mit opiera się na wzywanie sługusów, natomiast saldo wykonuje wszystkie aspekty inne szkoły, ale nie jest silny w konkretnym aspekcie.

W gry gracze będą biegać w 3-D świadczonych świecie, wraz z ich własnym niestandardowym charakterze mogą spotkać innych graczy i interakcji z nimi, rozmawiać społecznie, handel, a nawet walczą ze sobą w pojedynkach. Walka przede wszystkim obraca się wokół walki kontrolowane AI wrogów na całym świecie, kierując się od szkoły magii, aby pokonać zło, które zostało wydane w sferę. Istnieje wiele różnych zadań, które pomogą gracze przejść przez świat, poszukują nowych lokalizacji i pogłębianie przez różne światy.

W bitwie gracze mogą pójść na jeden lub więcej wrogów i używać kart czarów z ich listy nabytych/wyuczonych zaklęć, podobne do gry gracze handel losowo karty zaklęć i rysować w stanie ich używać w walce i starają się zmniejszyć ich wroga przeciwnicy hit punktów, podczas gdy z kolei ich wróg stara się zrobić to samo. Podczas gdy w walce różne szkoły magii będą miały różne skutki i uprawnienia szkoły są dobrze wyważone, tak aby nikt nie szkoła jest potężniejsza niż inna. Gracze są w stanie konkurować ze sobą w kamienicach dając ekscytującą drogę do walki przyjaciół i pozwalając graczy, aby wygrać nagrody i szansę do góry Wizard liderów jak zawodnicy wspinać się w rankingach PvP.

Oprócz Questing i walki zawodników będą również mieli okazję do posiadania i udekorowania własnego domu przez Zamki i Grunty funkcję, gdzie wszyscy gracze rozpoczną życie z pokoju w akademiku ze Szkoły Kreator, że są w stanie udekorować tysięcy pozycji, które można je odebrać w grze. Później gracze będą mogli uaktualnić swoją obudowę i właścicielem do trzech innych domów. Gracze mogą również prowadzić działalność bardziej spokojnie, tak jak w ogrodnictwie gry na tworzenie własnych roślin, które przyniosą przedmiotów, które mogą wykorzystać w grze, jak również hodowli własne zwierzęta. Gracze mogą zdobyć jaja Hatch własne zwierzęta, wszystko z słodkie i puszyste do dużych i niebezpiecznych, a gracze muszą wyrównać swoje zwierzęta tak, że zmienia się w czasie, co można zrobić, walcząc z nimi, lub angażowanie się w różne mini domowych gry.

Gra jest bardzo skupiony na bezpieczeństwo dzieci, mocno moderowany funkcja czatu oznacza, że duża liczba słów lub kombinacji słów do konkretnej frazy są zakazane od kanałów rozmów, tak aby dzieci nie muszą się martwić o szykanowane.

Wizyta Wizard101 Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Star Stable Gry MMO

Star  Stable GRY MMORPG
Star Stable Gry MMO

Opracowany przez World of Horsecraft AB, Star Stable jest MMORPG zbudowany specjalnie dla osób z pasją do koni i gry. Ten tytuł to nie tylko gra dla dziewczyn, ale może cieszyć każdego i może być opisany jako ogromny grze grając rolę wirtualnego konia dla dużej liczby graczy, aby cieszyć się razem online. Mają szansę spotkać setki innych graczy, aby porozmawiać i pomóc sobie nawzajem przez wyzwania i przygody Star Stable ma do zaoferowania.

Twoja postać i twój koń będzie partnerem w Star Stable i będą jeździć razem w grze w świecie 3D. Możesz zacząć grę, tworząc je z wielu występów zarówno dla swojej postaci i konia. Podczas gry spotkasz wielu innych graczy na przygody i mogą pomóc sobie nawzajem poprzez ciekawych tajemnic ukrywających się w świecie gry.

Twórcy obiecują utrzymać grę zaktualizowaną regularne cotygodniowe aktualizacje z nowych ekscytujących rzeczy do zrobienia i większych aktualizacji treści pochodzących co kilka miesięcy.Aktualizacja nie będzie końca, a nowe obszary i nowe funkcje są zawsze w rozwoju, dzięki czemu można zawsze czekam na coś nowego przyjeżdża do swojej ulubionej gry online koni.

Możesz zrobić codzienne zadania dla różnych grup stabilnych i poprawić swoją reputację w tych dziedzinach, aby uzyskać dostęp do specjalnych ubrań i sprzętu dla swoich koni podczas rozwiązywania zagadek i konkurować w wielu różnych wyścigach i konkursach w świecie coraz większej i online. Możesz postarać się o najlepszy czas swoimi przyjaciółmi lub najszybszy czas w życiu.

Wizyta Star Stable Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Big Farm Gry MMO

Big  Farm GRY MMORPG
Big Farm Gry MMO

Big Farm
Rodzaj gry: Bezpłatna gra MMO Farm Zarządzającą
Producent: Goodgame
Platforma: Przeglądarka internetowa

Big Farm gracze są wprowadzane za ich nowo nabytej ziemi uprawnej, pozostawionej im przez ich wujka Jerzego, który na początek jest mały, nieco zaniedbany i wiele potrzebie opieki i uwagi. Na szczęście, że nie oczekuje się podjęcia tego zadania na własną rękę, z pomocą wynajętych parobków, pomocni właściciele sąsiednich Ranch i biznesu poglądach garnitur, będzie dobrze uzbrojeni i poinformował o tym, jak uzyskać jak najwięcej z Twojego pokornego działki i dokonywania dużych pieniędzy w krótkim czasie.

Gra trzyma rękę na kilka tur, jak są podejmowane przez samouczek, który błyszczał podstawyłatwy w obsłudze interfejs użytkownika, podczas gdy na początkuogromny szereg przycisków i menu może wydawać się mylące są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Dorywczo tempo, dziwaczne postacie, urocze muzyka i kolorowa grafika, zarówno ze znaków i elementów gry, stworzyć wspaniałą atmosferę i bardzo pogratulować zabawa charakter gry, zarówno dla rodzin z dziećmi i łatwo podnieść.

Wizyta Big Farm Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Więcej wolnego Gry MMORPG -> 1 | 2 | 3Darmowe MMORPG Prezenty

Darmowe gry MMORPG Witryny