Featured Free MMO Games

Gry Społecznościowe

Darmowe MMORPGs -> 1 | 2

Club Cooee Gry MMO

Club  Cooee GRY MMORPG
Club Cooee Gry MMO


Club Cooee jest nowy świat Darmowe 3D Chat Messenger dla systemu Windows. Czat, tworzyć pokoje, poznać nowych przyjaciół, słuchać muzyki, linki innych stron internetowych, udostępnianie zdjęć, przejdź do strony. Bardzo prosty i super zabawa!

Club Cooee to mieszanka wiadomości stylu programie Messenger i czat. Z Dodatkową atrakcją, która jest w pełni trójwymiarowa. Rozmowa odbywa się w czasie rzeczywistym. Możesz stworzyć swoje własne środowisko i dostosować.

Na Club Cooee mogą słuchać muzyki, oglądanie filmów, gier, zdjęć oraz innych rzeczy jak projektant z listy kontaktów.

Wszystko to poprzez system okien, które mogą zarządzać za pomocą własnego komputera.

Wydaje się, że Cooee Club oferuje przyjemny sposób wiadomości i rozmowy z naszych ludzi uczucie jak jesteśmy w rodzaju "Second Life" z wielu rzeczy możemy zrobić, ponieważ oferujemy Messenger i innych programów.

Wizyta Club Cooee Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

imvu Gry MMO

imvu GRY MMORPG
imvu Gry MMO

W systemie Windows opracowany przez IMVU, IMVU to sieć społecznościowa i wirtualny świat, gdzie miliony użytkowników za darmo korzystać awatarami 3D spotkać się z ludźmi, rozmawiać i bawić się w 3D scenariuszy Anmien. Możesz kupić i ubrać swój avatar z własnym wyglądem, projektowania i dekoracji osobistej przestrzeni 3D, i pozostać w kontakcie z nowymi przyjaciółmi z całego świata.

IMVU przekroczyła 50 milionów zarejestrowanych użytkowników i ma 10 milionów unikalnych użytkowników każdego miesiąca. Jest największym katalogu online na świecie, z ponad sześć milionów obiektów, które dodały około 7000 nowych każdego dnia, niemal wszystkie stworzone przez samych graczy. Katalog trafia w wielki sklep z odzież, biżuteria, fryzury, ubrania i inne przedmioty do zabawy pomóc członkom IMVU tworzenia własnej tożsamości i wpływać na ich awatarów.

Wybierz obejrzeć i kupić na ogromny katalog online. Znajdź najnowsze trendy w modzie, buty, fryzurę i akcesoria. Spróbuj tego, co chcesz za darmo, czat 3D i zabawy w każdym z tysięcy pokoi 3D stworzony. Tysiące ludzi zbierają się na co dzień, nigdy nie może być zakończone do poznawania nowych ludzi. Podziel się swoją kreatywność i pomysłowość i żyć doświadczeniem zawsze chciałeś żyć.

Wizyta imvu Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Onverse Gry MMO

Onverse GRY MMORPG
Onverse Gry MMO

Opracowany przez Onverse dla Mac OSX i Windows, Onverse jest online czynny świat pełen zabawnych ludzi i wielkie rzeczy do zrobienia. W przeciwieństwie do innych sieci społecznych, które oferują tylko profil strony, stanowi domu Onverse 3D, ubrania, ozdoby i narzędzia. Jest to nowe wirtualne życie. Kto z możesz stworzyć postać i mieszkanie za darmo, wydostać się i odkrywania świata podejmowania nowych przyjaciół.

gospodarki Onverse to działa w systemie dualnym z punktów gracza (punkty gracza są waluty Onverse darmo. To sprawia, że gry lub przy użyciu narzędzi. Może być wykorzystany do zakupu mniej więcej połowa obiektów gry) i monet (Cash Monety są w walucie płatności. Służą kupić rzadkie i ekskluzywne przedmioty, zwierzęta i domy. można uzyskać, kupując lub udziału w promocji i wydarzeń specjalnych).

Niezależnie od swojego awatara, wirtualnego domu jest najważniejszym Onverse. Jest to sztuka o tym, dekoracji i połączenie ich. Zaproś znajomych na imprezę lub dokonać spotkań przed skokiem do przygody. Każdy ma mieszkanie, aby połączyć się po raz pierwszy w Onverse. Są zarówno w Hub jak Volcano Island. Znajdź puste i kupić. , Gdy mieszkanie jest przytłoczony swoje rzeczy, może nadszedł czas, aby rozwinąć mieszkaniowych. W Volcano Island znajdują się domy różnych typów, kształtów, wielkości i lokalizacji. Z bungalowów do dworów.

Wizyta Onverse Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

3Dchat Gry MMO

3Dchat GRY MMORPG
3Dchat Gry MMO

Klient 3DChat jest MMORPG opracowane dla systemu Windows. 3DChat charakteryzuje się silnym elementem społecznej, a jej struktura przypomina kolejny udany społecznej II MMO Life. Gracze mogą stworzyć swoje postacie z bogatym edytorze i ubierać się jak im się podoba w grze.

W grze jest wiele miejsc do zobaczenia i gdzie można rozmawiać z innymi graczami, takich jak hotele, bary, sklepy i wiele innych stron.
Gracze mogą także kupić wiele przedmiotów w grze - tak jak ubranie - i edytować swoje postacie jak im się podoba.
3DChat zawiera wirtualny świat, social networking i natychmiastowy czatowanie.

Grafika jest naprawdę dobra, najlepiej widać do tej pory w społecznej grze.

Istnieje też system premium członkostwo i gracze mogą używać go dostać ekskluzywne dodatki.

Gra jest całkowicie darmowy i można pobrać z internetu.

Wizyta 3Dchat Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Second Life Gry MMO

Second  Life GRY MMORPG
Second Life Gry MMO

Wizyta Second Life Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Project Entropia Gry MMO

Project  Entropia GRY MMORPG
Project Entropia Gry MMO

Entropia Universe

MMO Gatunek: Społeczna gospodarka MMORPG 3D
Dostępność Platforma: Windows
Opracowane przez: MindArk

Entropia Universe jest wolne do gry 3-D wirtualny świat online, gdzie gracze tworzą swój własny, unikalny charakter w futurystycznym uniwersum sci-fi, gdzie zaczynają życie jako kolonista na Planet Calypso.Sama gra jest całkowicie piaskownicy przygoda oferuje się możliwość mają drugie życie przygody, eksploracji i możliwość spotkania się z innymi graczami z całego świata.

Kluczową cechą Entropia Universe jest jego prawdziwe pieniądze, gospodarka, w której każdy element w grze ma zarówno wartość waluty w grze, jak i wartości waluty w świecie rzeczywistym, co to robi to pozwala graczom na zakup przedmiotów w grze przy użyciu waluty jak również ich sprzedaży.W walucie gry jest znany jako Project Entropia Dollars (PED), gdzie zazwyczaj 10 PED równa się 1 dolara w świecie rzeczywistym, gracze są w stanie nabyć przedmioty w grze i ich użyć przed lub spieniężyć je i przywrócić im prawdziwe -World waluty zasadniczo pozwalając graczom na zarabianie pieniędzy w grze.

Ważnym czynnikiem w grze jest to, że kosztuje to waluty zrobić większość czynności, w takiej czy innej formie. Podczas gdy gracze mogą iść i zwierzęta polują lub zasoby kopalniane i minerały, składniki będą potrzebne do kopania zasobów lub amunicję, które wykorzystują oni do zabijania zwierząt wszystko ma swoją cenę, więc do niego i jednocześnie nie wymaga większość graczy będzie wydawać niektóre pieniądze w świecie rzeczywistym, w celu postępu.

Podobnie wszystkie elementy mają degradacji poprzez zastosowanie, w tym broni i zbroi i innych przedmiotów, w których niektóre elementy są oznakowane jako ograniczone tak, że po osiągnięciu zerowego trwałość pozycja jest bezużyteczna, podczas gdy inne elementy mają możliwość nieograniczonego korzystania w innych po osiągnięciu zera mogą być naprawiane w terminalu (co raz więcej kosztuje).

Wizyta Project Entropia Website

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V

Więcej wolnego Gry MMORPG -> 1 | 2Darmowe MMORPG Prezenty

Darmowe gry MMORPG Witryny