Rekomendowane Darmowe Gry MMORPG

Total Domination MMORPGBookmark and Share

Dodaj tę grę na swoje ulubione forum, skopiuj ten
BB code: CONTROL + C i po to: CONTROL + V


Total Domination jest free-to-play gra RTS opracowany przez Plarinum dla przeglądarki internetowej. Tytuł ten pozwala odkryć utraconą wiedzę, badania nowych technologii, prowadzenie armii chronić swoich ludzi, kontrolować broni przyszłości i twierdzą swoje imperium. Gracze mogą budować imperia z popiołów upadłych cywilizacji, walczą o kontrolę światowych zasobów, rozwijania ich kolonii i zaszczepić lojalności swoich zwolenników.

Interfejs w grze posiada wszystkie klasyczne elementy tego gatunku, które są dobrze znane graczom długi czas, w dodatku w grze Immersive fabuły zmiany, które wprowadzają non przeciwników graczy i nowe sposoby pracy z lub zdradzić innych graczy.

Twórcy obiecują, aby gra ciągle świeże i na bieżąco z nowych jednostek, budynków, technologii i ulepszeń dla graczy defensywnych w celu zapewnienia stale nowych doświadczeń.

Jeśli pragniesz władzy, należy tworzyć silne sojusze z innymi graczami. Wymiana wiedzy, doświadczenie bojowe i środki, by pokonać wrogie nieużytków razem. Co więcej, dodatkowe środki są przyznawane przez najazdy inne społeczności lub handel z innymi graczami.Elastyczne i format oparty strategia pozwala grać według ich stylu: gracze mogą zrobić tego samodzielnie, lub sojusze i klany z innych sektorów. Nie jesteś sam w świecie Total Domination, więc opracowanie strategii i pracy zespołowej ze swoimi towarzyszami ma zasadnicze znaczenie dla uzyskania zwycięstwa.

Więcej Gry MMO or Darmowe MMORTS .

Screenshot :

Total Domination Wideo

Darmowe MMORPG Prezenty

Darmowe gry MMORPG Witryny